דף הנחיתה שרינה כתבה לי משמש אותי כבר מספר שנים ותמיד הוא משכנע ומניע לפעולה. רינה ידעה לזהות נכון את נקודות הכאב, להציג את הפתרונות ולפנות בצורה מקצועית אל קהל היעד שלי.
פנינה ברט
דיאטה בשיטת קוזלוב
העבודה עם רינה הייתה חוויה. רינה ידעה להעביר את המסר שלי בצורה ברורה, ממוקדת ומשכנעת. אני לא הייתי עבורה רק לקוח, אני הייתי חבר!
ד"ר ירון דבקרוב
רופא שיניים רעננה
רינה ידעה לשתף את המסרים והייחודיות שלנו עם כל העולם. היא ידעה להתחבר לסיפור שלנו, לערכים שלנו ולמשוך את תשומת הלב של קהל היעד. כתבות יחסי הציבור שהיא כתבה עבורנו היו יצירתיות ומרגשות.
יינון צפריר
תיאטרון אורתו דה
אני עובד עם רינה כבר מספר שנים ושמח להמליץ עליה! במשך השנים שאני עובד עם רינה היא כתבה לאתר שלנו מאמרים רבים. רינה יודעת להביא את הידע המקצועי בגובה העיניים, לבחור את המילים הנכונות ולמתג את המשרד שלנו כעורכי דין מובילים בתחום המקרקעין, אזרחות זרה, שירותי נוטריון ועוד.
עופר דה קלו
עו"ד ונוטריון
חיפשנו דרך איך להגדיל את השוק במוצר הייחודי שלנו, הדרכות וחוגי העשרה. רינה המליצה לנו על כתיבת מכתב שיווקי. קיבלנו את ההמלצה ולא התאכזבנו. המכתב השיווקי שרינה כתבה לנו פתח לנו דלתות רבות והצליח להגדיל את המכירות
אבי ברקוביץ
הדרכות וחוגי העשרה
היי רינה! לסדנת הכתיבה שלך הקשבתי בשקיקה, ועל אף שאני כבר כותב מאמרים כשנתיים ואני מנוסה יחסית, למדתי המון ושיפרתי ללא ספק את יכולות הכתיבה שלי בזכותך. תודה רבה רבה.
שמעון קליין
דילוג לתוכן