כתיבה שיווקית וקופירייטינג

שירותי קופירייטינג – אתם תשקיעו את הראש והזמן בדברים החשובים ואני אכתוב את המילים!

קופירייטר הוא אמן המילים. הוא יודע להעביר את המסרים השיווקיים במילים הנכונות, לגרום לטקסטים להיות זורמים ומעניינים ולמשפטים להיות קליטים ומהדהדים.

הקופירייטר הוא בעל המקצוע האחראי לחלק גדול מהשיווק שלכם, הוא זה שיקבע אם מסע הפרסום שלכם יצליח או ייכשל.

אם מילות השיווק של המותג שלכם מהדהדים בראשם של הצרכנים, אם הם מודעים למותג,   אם הם מכירים את התועלות והיתרונות של המוצר או של השירות שלכם ואם ברגע האמת כאשר הם יידרשו לשירותים שלכם, הם יעדיפו את המותג שלכם, כנראה שיש לכם קופירייטר טוב.

אך אם הגולשים קוראים את המסרים השיווקיים שלכם באתר ובדפי הנחיתה ולא משאירים פניות, אם הם מקבלים את המיילים שלכם ולא פותחים אותם, אם תיאורי המוצר שלכם לא “עושים להם את זה” ולא מניעים לפעולה, כנראה שאין לכם קופירייטר טוב.

מחפשים קופירייטר מצליח ומוכשר, צרו קשר! אני אדע להבליט את התכנים שלכם מעל המתחרים, לתאר את היתרונות והתועלות ולגרום ללקוח הפוטנציאלי להתקשר אליכם.

בואו להכיר את שירותי הקופירייטינג שלי!

כתיבת תוכן לאתרים – תפקידו של האתר הוא להציג את העסק שלכם לגולש. האתר זהו הלב של העסק שלכם והתוכן המוטמע בתוכו הוא הדם המחייה אותו. כדי שהאתר, הלב, יעבוד היטב אתם צריכים אתר עם תוכן איכותי, תוכן שיעביר את המסרים השיווקיים באופן נכון, משכנע, חזק ומדויק.

אם הגולשים נכנסים לאתר ולא משאירים פניות, אם לא מיצבתם את עצמכם כאוטוריטה מובילה בתחום שבו אתם עוסקים, אתם חייבים, ומיד, להטמיע תכנים איכותיים ולחדד את המסרים השיווקיים בצורה ברורה, תמציתית, וקולעת ולהניע את הגולש לבצע את הפעולה הרצויה.

צרו קשר – כי אני יודעת איך להפוך את האתר שלכם לסיפור הצלחה!

כתיבת דפי נחיתה –  דף הנחיתה הוא אחד מאבני היסוד של כל קמפיין שיווקי ברשת האינטרנט. זהו לא סתם דף, זהו דף מכירה שתפקידו להעביר את הגולש מלקוח מזדמן ללקוח משלם בלי שהוא ירגיש שאתם דוחפים לו את המוצר. דף נחיתה מקצועי יוכיח לגולש שאתם מבינים ומזדהים עם הבעיות והכאבים שלו ושיש לכם את הפתרון המתאים עבורו.

אם אתם מחפשים קופירייטר שיכתוב לכם דף נחיתה שיביא תוצאות, מצאתם!

צרו קשר כי בעזרתי תצליחו לסגור הרבה יותר מכירות.

כתיבת בלוג –  כל המשווקים הגדולים בעולם טוענים כי בעידן הדיגיטלי הבלוג הוא לב השיווק והנתונים תומכים בטענה שלהם. לפי הניו יורק טיימס, למעלה משלוש מאות עשרים ושמונה מיליון גולשים רואים כל חודש עשרים ושבע מיליון דפי בלוגים חדשים ברשת.

השיווק באמצעות תוכן זהו הטרנד השיווקי הלוהט של המאה ה-21. שיווק באמצעות תוכן זוהי אסטרטגיית שיווק ארוכת טווח שבאמצעותה אתם יוצרים מערכת יחסים עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים, מחזקים את המותג, יוצרים אמון בבעל המותג והופכים אותו לאוטוריטה מובילה בתחום שבו הוא עוסק.


קראו עוד על קורס כתיבה שיווקית


באמצעות כתיבת הבלוג תוכלו להראות לקהל היעד שלכם שאתם חושבים עליו, שאתם מכירים את הבעיות והכאבים שלו ושיש לכם את הפתרון בשבילו. אם תעלו מאמרים מעניינים, אם תעניקו ידע, טיפים ומדריכים, תוכלו ליצור נוכחות ברשת. הגולשים שלכם, וגם מנועי החיפוש ידעו שאתם עסק חי, בועט ומצליח.

כתיבת מיילים שיווקיים – אמרו לכם שאף אחד כבר לא משווק באמצעות מיילים, אמרו לכם שזה לא עובד, אז אמרו!

59% מהמשווקים שהשתתפו במחקר שנעשה בתחום אמרו שהמקור הגדול שלהם לקבלת לידים איכותיים הוא כתיבת המיילים.

שימו לב! הגולשים כן קוראים את המיילים שלכם, אך רק כאשר הם כתובים היטב, כשהם רלוונטיים לתחומי העניין וכשהם מעניקים לקורא ערך מסוים.

אם אתם רוצים להפוך את המיילים לערוץ מכירות אטרקטיבי וזול יחסית לאמצעי השיווק האחרים. צרו קשר לשירותי קופירייטינג, עוד היום! נדע לכתוב כותרות משכנעות שיסקרנו את הקורא לפתוח את המייל, להעביר את המסרים השיווקיים בהצלחה ולהניע לפעולה.

תיאור מוצר –  באמצעות כתיבה יצירתית של תיאור המוצר שלכם ופירוט התועלות והיתרונות אדע איך “לדחוף” את הלקוח המזדמן להגיע להחלטה ולרכוש את המוצרים שלכם. תיאורי מוצר אמינים, משכנעים ומניעים לפעולה יגדילו את נפח המכירות ויבססו את יחסי האמון בינכם לבין הלקוחות.

יחסי ציבור –  בין כל הפרסומות וכלי השיווק המגוונים, כתיבה ליחסי ציבור היא דרך אחרת ואפקטיבית הרבה יותר כדי לשווק את המוצר שלכם.

אם בעולם הישן אנשי יחסי הציבור היו צריכים להתחנן בפני עיתונאים כדי לפרסם כתבת יח”צ, בעולם הדיגיטלי כל אחד יכול לפרסם כתבת יחסי ציבור בפורטלים רבי תנועה כמו וואלה, דה- מרקר, ביז פורטל, ישראל היום, גלובס, וואי נט ועוד. הכתבות שתתפרסמנה באתרים הגדולים ישווקו את המוצר שלכם בדרך אחרת, בלי תחושת הכפייה שיוצרים כלי השיווק האחרים כמו הפרסומות, המודעות, הבאנרים הקופצים ועוד. הגולש שיקרא את המוצר לא ירגיש שאתם דוחפים לו מוצר בכוח, להיפך, אתם תסקרנו אותו ותעניקו לו מידע רלוונטי שיגרום לו להתעניין ולרכוש את המוצר שלכם.

אלפי גולשים ביום קוראים את כתבות יחסי הציבור שלי, צרו קשר כדי שאני אוכל לחשוף גם את המותג שלכם לאלפי גולשים ביום!

אני מציעה גם טקסטים מניעים לפעולה לפלאיירים, מודעות לעיתונות הכתובה, כתיבת פרופיל חברה, וקטלוג מוצרים.

אני מלווה כל לקוח החל משלב ההיכרות ועד למוצר הסופי. כל פרויקט אצלי הוא פרויקט משמעותי וכל לקוח הוא לקוח חשוב.

באמצעות המילים והטקסטים השיווקיים שלי אני מצליחה לגרום לכל מוצר להימכר בצורה מדהימה!

תוכן עניינים

התקשרו - 072-2221780

צרו קשר

תמונה גדולה לאתר

מידע מקצועי

דילוג לתוכן