כתיבת בלוג

כתיבת בלוג היא אחת הדרכים היעילות ביותר למיתוג אישי ברשת. כתיבת בלוג תהפוך אתכם לאוטוריטה ולמובילי דעת קהל בתחום שבו אתם עוסקים. זוהי דרך מצוינת לשמור על קשרים בלתי פורמאליים עם הלקוחות ועם הלקוחות הפוטנציאליים. שבעים ושישה אחוז מהגולשים קוראים בלוגים על בסיס קבוע וחמישים ושבע אחוז מהחברות מצליחות לגייס לפחות לקוח אחד חדש בשבוע הודות לבלוג. כתיבת בלוג זוהי דרך שיווק יעילה וזולה שגם תקדם אתכם במנועי החיפוש.

בחברת טקסטלי אנחנו אוהבים ויודעים איך לכתוב בלוג, נסו אותנו, אתם לא תצטערו!

רינה קראתי את הבלוג שלך, ואני רוצה שתכתבי לי את התוכן לאתר שלי!

זוהי הודעה שקיבלתי הבוקר בתיבת המייל שלי וזו לא הפעם הראשונה. גולשים רבים שהגיעו אל הבלוג באתר שלי התרשמו מיכולות הכתיבה, מדרך השיווק, מהכתיבה היפה והזורמת ופונים אלי כדי שאכתוב עבורם תוכן לאתר, כתבות ליחסי ציבור, כתיבת תוכן לאתרים, דפי נחיתה ומכירה ועוד.

אם גם אתם תכתבו בלוג מקצועי ומעניין, זה יקרה גם לכם!

למילה הכתובה יש כוח. כאשר אנחנו בוחרים את המילים המתאימות ואת השפה הנכונה להעברת המסר, המילים נופלות על אוזניים קשבות ועושות את מרבית עבודת השיווק.

בואו להכיר את הבלוג ככלי שיווקי, כי לא חייבים לשלם הון כדי לשווק ולפרסם!

בלוג תוכן מקצועי הוא ערוץ שיווק נהדר שיכול להביא לכם פניות רבות של לקוחות פוטנציאליים ובמינימום השקעה. אין תחליף לבלוג מקצועי המציג את המומחיות של בעל העסק או בעל האתר. גם בעידן שבו רשתות השיווק שולטות, לבלוג עדיין יש ערך גדול.

הבלוג הוא הבית שלכם, “הוא רשום על שמכם בטאבו” בעוד שפייסבוק ורשתות חברתיות נוספות הם דירה שכורה. פייסבוק, לדוגמה, יכולה לסגור לכם את החשבון, למחוק פוסטים או להחליט על הגבלות אחרות. בבלוג אתם שולטים במה שנכתב, מחליטים באופן בלעדי על אופי התכנים שייכתבו בו, על המסרים השיווקיים ועוד.

אנשים מחפשים בגוגל פתרונות לכאבים ולבעיות ומגיעים אל האתר שלכם באמצעות הבלוג. החיפושים בגוגל הם עצומים ואם תדעו לכתוב בשפה שתעניין את הגולשים וגם תענה על הדרישות של גוגל, האתר שלכם יקודם במנועי החיפוש, מספר הפניות האיכותיות יגדל ויחד אתם גם הרווחים.

שיווק באמצעות תוכן היא הדרך החכמה להגיע אל הגולשים ולהפוך כל לקוח פוטנציאלי ללקוח קיים. זוהי שיטת שיווק עדכנית ויעילה, שיטה אשר משיגה את המטרה בלי לכפות את השיווק על הגולש ובלי ליצור אצלו התנגדות. באמצעות הכתיבה בבלוג נוכל ליצר תכנים איכותיים, למשוך את תשומת ליבו של קהל היעד שלנו, לספק מידע ללקוחות הקיימים וללקוחות הפוטנציאלים ולבנות אתם מערכת יחסים ארוכת טווח של קרבה ואמון. כשהגולשים יידרשו למוצר שלכם הם ישמחו לרכוש אותו או להמליץ עליו לחברים ולידידים.

המאמרים שאתם כותבים בבלוג יישארו לתמיד. הם ישרתו אתכם וישווקו אתכם עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. בהשקעה חד פעמית תוכלו לחזור, לשווק ולהטמיע את המסרים השיווקיים שלכם והם יגיעו אל קהל יעד גדול ורחב. הכתבות שתכתבו בבלוג יביאו לכם עשרות גולשים שייחשפו במשך שנים, כל יום מחדש, לכתבה, למקצועיות, ליתרונות ולתועלות שלכם.

הבלוג יבנה אתכם כאוטוריטה מובילה בתחום שבו אתם עוסקים, הוא ימתג אתכם כבעלי מקצוע מומחים ואמינים. הגולשים שיקראו את התכנים שלכם, יכירו אתכם, יגלו את החוזקות שלכם, ייחשפו אל המקצועיות שלכם ויבינו שאתם יודעים על מה שאתם מדברים. כשהם יידרשו למוצר או לשירות שאתם מציעים, הם יזכרו אתכם ויצרו אתכם קשר כדי לרכוש את המוצר או את השירות שלכם. ובנוסף, הלקוחות שאוהבים את המאמרים שלכם, ישתפו אותם עם אחרים ובכך הם ייהפכו להיות סוכני שיווק ושגרירים טובים שלכם.

הכתבות והמאמרים בבלוג יעניקו לגולש מידע מקצועי, מידע שבגללו הם הגיעו אל הבלוג שלכם, ישלבו גם שיווק והנעה לפעולה עדינה ויתרמו גם לגיוס לידים. חשוב לדעת: לידים שמגיעים דרך הבלוג הם ברוב הפעמים לידים חמים ואיכותיים המאפשרים את סגירת העסקה בקלות, יחסית.

את המאמרים שכתבנו בבלוג נוכל למנף ולהפיץ במגוון מקומות, ברשתות החברתיות בדף העסקי בפייסבוק, לשלוח ברשימת דיוור ללקוחות ועוד.

לסיכום, בלוג מצליח הוא חלק ממערך שיווק דיגיטלי. מטרת הבלוג היא שהגולשים יכנסו לבלוג, יתעניינו בתכנים, יעקבו אחרי השירותים שלכם, ישאירו לכם פנייה או ירכשו את המוצר בחנות הדיגיטלית שלכם.

אולי יעניין אותך לקרוא על כתיבה שיווקית

תוכן עניינים

התקשרו - 072-2221780

צרו קשר

תמונה גדולה לאתר

מידע מקצועי

דילוג לתוכן